2013-2014

19.10.2013 – Gdańsk – Teatr Miniatura (Poland)
27.09.2013 – Dębica (Poland)
17.08.2013 – Warszawa – godz. 19.00 XIX MIĘDZYNARODOWY PLENEROWY FESTIWAL JAZZ NA STARÓWCE (Poland)
08.08.2013 – Poznań – godz. 21.00, Dziedziniec Zamkowy, Centrum Kultury Zamek w Poznaniu (Poland)
21.07.2013 – Warszawa – Studio Koncertowe Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego (Poland)
16.06.2013 – Kraków – Alchemia (Poland)
14.04.2013 – Gorlice XV Gorlickie Konfrontacje Akordeonowe (Poland)
01.02.2013 – Kraków (Poland)
26.01.2013 – Rzym (Italy)
10.01.2013 – Warszawa – Filharmonia Narodowa (Poland)

2012

13.12.2012 – Gdynia (Poland)
29.11.2012 – Nowy Sad (Serbia)
18.11.2012 – Kielce (Poland)
17.11.2012 – Wrocław (Poland)
15.11.2012 – Bruksela (Belgium)
11.11.2012 – Bukareszt (Romania)
19.09.2012 – Nis (Serbia)
04.10.2012 – Norymberga (Germany)
21.09.2012 – Sofia (Bulgaria)
18.09.2012 – Belgrad (Serbia)
15.09.2012 – Bellinzona (Switzerland)
06.09.2012 – Drohobycz (Ukraine)
11.08.2012 – Jelenia Góra (Poland)
19.07.2012 – Kraków (Poland)
02.07.2012 – Kraków (Poland)
28.06.2012 – Mińsk (Belarus)
22.04.2012 – Warszawa (Poland)
15.04.2012 – Gdańsk (Poland)
22.03.2012 – Wrocław (Poland)
05.03.2012 – Kraków (Poland)
01.03.2012 – Warszawa (Poland)

2011

25.11.2011 – Greifswald (Germany)
22.11.2011 – Belgrad (Serbia)
21.10.2011 – Bratysława (Slovakia)
19.10.2011 – Kraków (Poland)
08.10.2012 – Bruksela (Belgium)
05.10.2011 – Moskwa (Russia)
23.07.2011 – Zelów (Poland)
27.06.2011 – Kraków (Poland)
18.06.2011 – Gdańsk (Poland)
04.05.2011 – Berlin (Germany)
27.03.2011 – Olsztyn (Poland)
17.03.2011 – Wiedeń (Austria) “Akkordeon Festival”
14.01.2011 – Poznań (Poland)

2010

01.12.2010 – Budapest (Hungary) Negyed6Negyed7 Festival
08.11.2010 – Milano (Italy) Masada Marathon Teatro Manzoni
24.10.2010 – Kosice (Slovakia) Visegrad Days 2010
02-05.09.2010 – Gdańsk FESK Wilno w Gdańsku (Poland)
16.07.2010 – Val Tidone International Music Events (Italy)
08.07.2010 – Nantes (France)
03.07.2010 – Gdynia Open’er Festival (Poland)
02.07.2010 – Kraków Festiwal Kultury Żydowskiej (Poland)
18-19.06.2010 – St Magnus Festival (Scotland)
10.06.2010 – Mińsk (Belarus) Filharmonia
07.05.2010 – Jerozolima (Izrael)
20.03.2010 – Gdańsk Klub STACJA ORUNIA (Poland)

2009

13.12.2009 – Kraków Bester Quartet & Kroke (Poland)
12.11.2009 – Toulouse (France)
11.11.2009 – Grenoble (France)
10.11.2009 – Lyon (France)
09.11.2009 – Paris (France)
16.10.2009 –  Kiev – (Ukraine) Jazz in Kiev
26.07.2009 – Kraków Festiwal Rozstaje (Poland)
25.07.2009 – Lanckorona II Międzynarodowe Warsztaty Gitarowe (Poland)
17.07.2009 – Warszawa “Jedna Europa, wiele kultur” – muzyczny przegląd stolic europejskich (Poland)
15.07.2009 – Poznań Dziedziniec CK Zamek (Poland)
03.07.2009 – Szczecin Festiwal Spoiwa Kultury (Poland)
30.06.2009 – Kraków Koncert w ramach FKŻ w Krakowie Drukarnia ul. Nadwiślańska 1 (Poland)
28.05.2009 – Beauvaisis (France) National Theatre of Beauvaisis
27.05.2009 – Paris (France)”Sunset” Jazz Club
26.05.2009 – Paris (France) “Sunset” Jazz Club
23.05.2009 – Metz (France) “Les Trinitaires”
22.05.2009 – Lille (France)
21.05.2009 – Dusseldorf (Germany) Hildener Jazz Tage
23.04.2009 – Warszawa Studio im. W. Lutosławskiego (Poland)
27.02.2009 – St.Truiden (Belgium)

2008

17.10.2008 – Kraków 44 Studencki Festiwal Piosenki The Klezmatics i Bester Quartet (Poland)
06.09.2008 – Kraków XII Międzynarodowy Konkurs Współczesnej Muzyki Kameralnej (Poland)
06.08.2008 – Brugge (Belgium)
05.07.2008 – Łódź Festiwal “Przyjaciele Nowego Wychodzą na Ulice” (Poland)
31.05.2008 – Gdańsk Koncert “Stacja w Św. Janie” Bester Quartet & Jorgos Skolias (Poland)
03.05.2008 – Dublin (Ireland)
09.03.2008 – Stockholm (Sweden)
09.02.2008 – Deventer (Holland)
21.01.2008 – Hannover Jazzclub (Germany)
19.01.2008 – Turnhout (Belgium)
18.01.2008 – Brussels Muziekpublique (Belgium)
17.01.2008 – Mainz (Germany)
16.01.2008 – Bielefeld (Germany)

2007

10.12.2007 – Barcelona (Spain)
08.12.2007 – Siguenza (Spain) – Guadalajara area
05.12.2007 – Bordeaux ( France)
25.11.2007 – Gdańsk- Jazz Jantar (Poland)
23.11.2007 – Tilburg (Holland)
17.11.2007 – Lublin (Poland)
11.11.2007 – Burgos (Spain)
07.11.2007 – Riga (Latvia)
28.10.2007 – Cracow (Poland) – Sinfonietta Cracovia
25.10.2007 – Praha (Czech Republic)
23.10.2007 – Belfast, Northern Ireland
22.10.2007 – New Ross, Co Wexford (Ireland)
21.10.2007 – Portlaoise, Co Laois – Dunamaise Theatre (Ireland)
20.10.2007 – Bray, Co Wicklow – Mermaid Arts Centre (Ireland)
19.10.2007 – Ballyvourney, Co Cork – Ionad Culturtha (Ireland)
18.10.2007 – Ennis, Co Clare – Glor Irish Music Centre (Ireland)
17.10.2007 – Limerick – Dolan (Ireland)
16.10.2007 – Dublin Castle – The Coach House (Ireland)
15.10.2007 – Co Offaly (Ireland)
14.10.2007 – Moate, Co Westmeath – Tuar Ard AC (Ireland)
13.10.2007 – Co Meath – Solstice Arts Centre (Ireland)
12.10.2007 – Carrick on Shannon, Co Leitrim – The Dock (Ireland)
11.10.2007 – Ballina, Co Mayo – Ballina Arts Centre (Ireland)
04.08.2007 – Santander (Spain) – Church of Suances
29.07.2007 – Sopot (Poland)
28.06.2007 – Cracow (Poland) – Jewish Culture Festival with Dafo Quartet
16.06.2007 – Warsaw – Teatr Maly (Poland)
13.06.2007 – Praha (Czech Republic)
10.06.2007 – Slupsk (Poland)
09.06.2007 – Gdansk (Poland)
27.05.2007 – Wroclaw – SIMCHA Festival (Poland)
04.05.2007 – Mexico City (Mexico)
03.05.2007 – Guanajuato (Mexico)
15.04.2007 – Lublin (Poland)
24.03.2007 – Feldkirchen (Austria)
22.03.2007 – Graz (Austria)
24.03.2007 – Feldkirchen (Austria)
15.03.2007 – Rotterdam (Holland)
14.03.2007 – Landau (Germany)
13.03.2007 – Furth (Germany)
30.01.2007 – Amsterdam (Holland)
28.01.2007 – Utrecht (Holland)
17.01.2007 – Akademicki Klub Politechniki Gdanskiej “Kwadratowa” Gdansk (Poland) Special Guest: Tomasz Stanko (Poland)
13.01.2007 – Bytom (Poland)

The Cracow Klezmer Band

2006

27.10.2006 – Wels
25.10.2006 – Monachium
22.10.2006 – Berno
21.10.2006 – Wiedeń
19.10.2006 – Bremen
18.10.2006 – Leipzig
17.10.2006 – Mannheim
16.10.2006 – Magdeburg
14.10.2006 – Polkowice
10.10.2006 – Toruń
25.09.2006 – Paryż
24.09.2006 – Grenoble
23.09.2006 – Ambrona
09.09.2006 – Żyrardów
25.08.2006 – Szombathely
18.08.2006 – Mysłowice
04.08.2006 – Mainz
25-26.07.2006 – Sopot
01.07.2006 – Budapeszt
01.04.2006 – Mikkeli
30.03.2006 – Hämeenlinna
25.01.2006 – Nowy Sącz
09.01.2006 – Kraków

2005

11.12.2005 – Sanok
10.12.2005 – Lwów
06.12.2005 – Warszawa
05.12.2005 – Lublin
04.12.2005 – Rzeszów
03.12.2005 – Utrecht
01.12.2005 – Poznań
30.11.2005 – Toruń
29.11.2005 – Płock
28.11.2005 – Słupsk
27.11.2005 – Łódź
26.11.2005 – Wrocław
25.11.2005 – Kraków
24.11.2005 – Gliwice
23.11.2005 – Chorzów
22.11.2005 – Kielce
21.11.2005 – Tallin
21.10.2005 – Paryż
14.10.2005 – Nürnberg
25.09.2005 – Sandomierz
03.09.2005 – Gdańsk
07.08.2005 – Dranouter-Heuvelland
31.07.2005 – Cieszyn
16.07.2005 – Oloron-Sainte-Marie
15.07.2005 – La Roche-sur-Yon
13.07.2005 – Gyor
27.06.2005 – Kraków
10.06.2005 – Sztokholm
26.04.2005 – Kraków
03.04.2005 – Mikkeli
31.03.2005 – Helsinki
24.02.2005 – Kraków
23.01.2005 – Warszawa
18.01.2005 – Poznań

2004

28.11.2004 – Antwerpia
13.10.2004 – Kraków
21.09.2004 – Kielce
17.09.2004 – Włodawa
11.09.2004 – Cegry
08.09.2004 – Lille
07.09.2004 – Strasbourg
04.09.2004 – Paryż
19.07.2004 – Poznań
16.07.2004 – Krakow
07.07.2004 – Lafayette
03.07.2004 – Paryż
27.06.2004 – Kraków
17.06.2004 – Kijów
15.06.2004 – Odessa
07.05.2004 – Lille
05.05.2004 – Bydgoszcz
27.04.2004 – Bielsko-Biała
15.04.2004 – Kraków
24.03.2004 – Praga

2003

10-11.12.2003 – Nowy Jork
03.12.2003 – Londyn
01.12.2003 – Kraków
30.11.2003 – Opole
24.11.2003 – Chorzów
23.11.2003 – Częstochowa
22.11.2033 – Warszawa
21.11.2003 – Olsztyn
16.11.2003 – Sopot
15.11.2003 – Poznań
14.11.2003 – Wrocław
09.10.2003 – Nowy Jork
07.10.2003 – Nowy Jork
03.10.2003 – Rzym
20.09.2003 – Rzym
08.09.2003 – Wrocław
10-12.08.2003 – Los Angeles
03.07.2003 – Kraków
22.02.2003 – Umea

2002

02.10.2002 – Rochester
26.09.2002 – Chicago
1-2.09.2002 – Toronto
21.08.2002 – Kraków
12.08.2002 – Warszawa
6-7.07.2002 – Rudolstadt
27.06.2002 – Kraków
19.05.2002 – Nowy Jork
18.05.2002 – Nowy Jork
17.05.2002 – Nowy Jork
14.04.2002 – Warszawa
26.01.2002 – Kraków

2001

23.11.2001 – Nowy Jork
7-9.09.2001 – Kaohsiung
01.09.2001 – Helsinki
14.07.2001 – Boskovice
09.07.2001 – Diosgör
03.07.2001 – Kraków
31.01.2001 – Warszawa
27.01.2001 – Kraków

2000

21-22.11.2000 – Praga
09.07.2000 – Ząbkowice Śląskie
07.07.2000 – Kraków

1999

30.06.1999 – Kraków